Manuální liftingová masáž obličeje

Jedná se nejen o velice účinnou techniku k vyhlazení vrásek a kontur obličeje, zvýšení tonusu a výživy kůže, ale rovněž o vysoce relaxační masáž, která Vám vytváří prostor ponořit se do sebe a do svého ticha. Součástí je i masáž dekoltu a rukou.

Tato úchvatná masáž je prováděna arganovým olejem v BIO kvalitě ve spojení se směsí esenciálních olejů GOLD společnosti BEWIT, což je směs těch nejkvalitnějších esencí s vynikajícími účinky na kvalitu pokožky, které regenerují a obnovují její mladistvý vzhled.

Procedura zahrnuje i aplikaci BEWIT liftingové masky, která je svým složením naprosto ojedinělá.

Klíčovou složkou masky je dračí krev, která se pyšní obsahem blahodárných látek s vyhlazujícími, hojivými a antioxidačními schopnostmi, což ji činí optimálním prostředkem v boji proti předčasnému stárnutí. Základ tvořený kombinací hodnotných složek konopného, lněného, bodlákového, avokádového a kmínového oleje se postará o důkladnou hloubkovou hydrataci a rovnováhu vaší pleti, která tak obnoví svou svěžest a hedvábný vzhled.

Složení masky: 78% BIO certifikovaných ingrediencí, 20% ingrediencí z divoké přírody, 2% CTEO (Certified Therapeutic Essential Oils), 100% čisté a přírodní, 0% syntetické.

Je to čistý a autentický dotek ryzí přírody.


75 minut mojí plné pozornosti a péče o Vás. Pro Vás.

 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace